تیه کال دات کام - مقدمه

منوی اصلی
صفحه اول
پست الکترونیک
ارتباط با ما
تبدیل به صفحه خانگی
زیباترین قالب های وبلاگ

نویسندگان
  RSB Group(1247)

بخشهای سایت
  عكسهای زیبا(2)
  آموزش فلش (FLASH)(4)
  آموزش اچ تی ام ال (HTML)(6)
  آموزش فرانت پیج(8)
  آموزش ASP(5)
  اخبار پزشکی و سلامت(87)
  دانلود کتابهای پزشکی و سلامت(2)
  متافیزیک(1)
  ارتباط با اجنه(1)
  روح شناسی(1)
  فراروانشناسی(22)
  طب مکمل(23)
  هاله شناسی(22)
  خانواده و ازدواج(220)
  مد و مسائل زندگی(4)
  روش های موفقیت(2)
  گیاهان دارویی رسمی ایران(98)
  نسخه گیاهی برای بیماریها(46)
  بانک اطلاعات بیماریها(257)
  بارداری - نوزاد - کودک(29)
  مسائل زنانه (فقط خانم ها)(18)
  مسائل مردانه (فقط آقایان)(16)
  ایدز(3)
  روانشناسی(81)
  ورزش و سلامت(5)
  تغذیه(26)
  فرهنگ بدن(2)
  اقتصاد زندگی(1)
  دکوراسیون(1)
  روابط اجتماعی(1)
  آرایش و زیبایی(4)
  آموزش آشپزی(67)
  پرسش و پاسخ پزشکی(1)
  عاشقانه ها(1)
  خانه داری نو عروسان(30)
  چگونه جذاب شویم(1)
  شناخت زنان(1)
  دعاها و مشکل گشا(24)
  آموزش های جنسی(27)
  آموزش ماها یوگا(1)
  رنگ درمانی(10)
  تغذیه و رژیم در بیماریها(44)
  مطالعه موفق(20)
  فروشگاه كتاب(2)
  موبایل - جوک و اس ام اس(103)
  خواص میوه ها و سبزیجات(7)

تبلیغات

 چگونگی سفارش آگهی در تیه كال


جستجوگر

Google

در سایت
در اینترنت

عضویت در خبرنامه

شما هم به جمع 900 نفر عضو خبرنامه این سایت بپیوندید.

Powered by WebGozar


خروجی آر اس اس


آرشیو ماهانه
  آذر 1388 (17)
  آبان 1388 (7)
  فروردین 1388 (1)
  آبان 1387 (46)
  مهر 1387 (10)
  تیر 1387 (23)
  خرداد 1387 (119)
  اردیبهشت 1387 (429)
  فروردین 1387 (153)
  اسفند 1386 (32)
  بهمن 1386 (102)
  دی 1386 (256)
  آذر 1386 (56)


خروجی آر اس اس

******** 

 تبلیغات


  مقدمه

مقدمه

چند نکته برای شروع:

1)      جهت شروع كار، كاربر باید قبلاً با اینترنت كار كرده و با ساختار كاركردى آن بطور كامل آشنا باشد، همچنین نمونه صفحاتى را كه دوست دارد بسازد، در ذهن داشته باشد. (فرا گیرانى كه در این زمینه مشكل دارند مىتوانند به جزه آموزشى اینترنت ما نیز مراجعه نمایند.)

2)      بهتر است قبل از كار كردن با برنامه Front Page، با برنامه تایپى Word  آشنا شده و كار نموده باشید. چرا كه اكثر مطالب آنجا مورد نیاز بوده و تكرارى است.

3)      هدف ما ساختن صفحات عملى و كاربردى در اینترنت است آنهم بطور ساده و روان، لذا كسانى كه مىخواهند از برنامه ها و افه هاى ویژه و خاص سود جویند، بعد از یادگیرى این بخش مىتوانند به منابع آموزشى دیگر مراجعه نمایند، ولى چند مطلب مهم را در ساختن صفحه مدنظر داشته باشید: www.doctors.blogfa.com ,  www.tyekal.com 

www.doctors.blogfa.com ,  www.tyekal.com  , www.ydy.blogfa.com , www.roodblog.com

·         محتوا و موضوع صفحه شما برای بازدیدکننده مهم است، نه افه ها و جكگولك بازیها!!!! او دوست ندارد وقت خود را براى آنها هدر دهد و فورا" از سایت شما خارج خواهد شد.

·         روانشناسان اینترنتى در تحقیقات خود یافته اند كه بازدیدكنندگان دوست ندارند بیشتر از 25 ثانیه وقت خود را درصفحه اى بگذرانند، لذا سعى نمایید صفحاتتان با سرعت بالا بیاید و حداقل حجم را داشته باشد. (بخصوص در صفحات ابتدایى جهت جذب مشترى از عكسهاى سنگین، افه هاى بیخود سنگین و یا برنامه هاى مشكل زا خوددارى نموده و با دادن اطلاعات مفید و موضوعهاى جالب او را میخكوب نمایید.

·         هر چه سریعتر مشترى خود را به موضوع مهم و جالب راهنمایى نمایید و از كشاندن او به صفحات گوناگون بىتحرك خوددارى نموده و از دور هاى قمرى جهت رسیدن به مقصد جدا" خوددارى كنید.

·         از دادن اطلاعات نادرست و غیر اخلاقى خوددارىكرده و در صورت لزوم با دادن آدرس سایتهاى معتبر و خوب در زمینه موضوع مورد تحقیق خود او را در این زمینه یارى دهید و جلب اعتماد نمایید.

·         چون عكس یك قسمت اعظم و مهم كار شما را در اینترنت تشكیل مىدهد، لذا بهتر است شما حداقل كمى با برنامه Photo Shop آشنا باشید. (ما بطور مختصر اشاره به آن در بخش تصویر گذارى خواهیم کرد.)

شروع کارwww.doctors.blogfa.com ,  www.tyekal.com  , www.ydy.blogfa.com , www.roodblog.com

شاید شما كتابها یا سی دی هاى آموزشی را در زمینه فراگیرى Front Page مطالعه كرده و یا دیده باشید. متوجه خواهید شد كه هر كدام از آنها به نحو خاصى به این مسئله پرداخته و آن را آغاز نموده اند. من نمىخواهم بگویم كه راهى كه بنده شروع به كار مىكنم استاندارد كامل بوده و بهتر است، ولى با توجه به تجربه كلاسهاى متعدد آموزشى در این زمینه و موفقیت و رضایت فراگیران، آن را به روشهاى دیگر ترجیح مىدهم.

قبل از هر چیزى، نظم در كار حرف اول را جهت موفقیت مىزند لذا قبل از شروع به كار شما باید بدانید كه چه كاری مىخواهید انجام دهید و به چه چیزهایى نیاز دارید.

هنگامى كه یك صفحه وب ساخته مىشود معمولا" دارى یك صفحه اصلى (Home Page) به نام ایندكس اچ تی ام ال (index.html) بوده و سایر ملزومات آن یعنى صفحات دیگر و عكسها یا وسایل مورد لزوم در پوشه هاى مربوطه بطور منظم نگهدارى می شوند. لذا براى شروع كار بهتر است شما در بخشى از كامپیوتر خود یك پوشه به نام مثلا" (My Web) ایجاد نموده و درون آن دو پوشه دیگر به نامهای (docs) و (images) بسازید. www.doctors.blogfa.com ,  www.tyekal.com  , www.ydy.blogfa.com , www.roodblog.com

صفحه اول یا اصلى شما درون(My Web) قرار گرفته و بقیه صفحات درون پوشه (docs) و تمامى عكسها درون پوشه (images) ذخیره خواهند شد. این عمل فقط جهت منظم بودن كار توصیه مىشود و ضمنا" مىتوانید مدارك و فایلهاى یك بخش حجیم و زیاد یك اتصال خود را به یك پوشه جداگانه هدایت نموده و ذخیره كنید، مثلا" مسئولیت آنرا به عهده یك فرد یا گروه خاصى قرار داده و فقط شما  آنها را به صفحه اصلى یا index.html  آن اتصال دهید. مثلا" یک یا چند پوشه جداگانه درون My Web که خودشان دارای docs  و images و همچنین صفحه اصلی Index جداگانه داشته باشند.

تذكرات مهم:

·         از دادن اسمهاى فارسى به پوشه ها، فایلها، عكسها و اسناد خود جداً خوددارى نمایید چرا كه در اینترنت آنها دچار مشكل شده و قابل دسترسى نخواهند بود.

·         از نوشتن كاراكترهاى غیر مجاز، دادن فاصله های زیاد بین اسامى و استفاده از حروف بزرگ در نام اسناد و پوشه ها خوددارى كنید.

·         از درست كردن پوشه هاى تو در تو و پیچ در پیچ و با نام بلند خوددارى كنید و از مخفف كلمات استفاده نمایید (مثلا" به جاىteaching center از tc   یا  tcenter استفاده شود بهتر است.)  www.doctors.blogfa.com ,  www.tyekal.com  , www.ydy.blogfa.com , www.roodblog.com

آشنایی با پنجره  برنامه Front page 2002 XP

پنجره Front page   نیز مانند سایر پنجره هاى windows  بوده و شامل :

1) Title Bar

2) Menu Bar

3)Tool Bar

4) Main Window

5)  Status Bar

6) Scroll Bar

7)   ودر این برنامه یك ستون  اضافى در سمت چپ صفحه اصلى قرار دارد  كه View Bar مىباشد و بطور پیش فرض فعال است.صفحه اصلی| نوشته شده توسط RSB Group در یکشنبه 12 آبان 1387 و ساعت 11:16 ب.ظ  پیامها


 مطالب گذشته

 هاله نورانی انسان  چاکراها در هاله  چاکرای اول چاکرای دوم  چاکرای سوم  چاکرای چهارم چاکرای پنجم  چاکرای ششم چاکرای هفتم  نادی ها در هاله  سطوح هاله نورانی  کالبدهای هاله نورانی  ساختار آگاهی و کالبد نورانی  کالبد اثیری و هاله نورانی  تقویت هاله نورانی


امكانات سایت

جستجوی یك كلمه در همین صفحه:

تبلیغات


لینك باكس تبلیغاتی


آمار بازدیدها
امروز :
بازدید های امروز :
بازدید های دیروز :
كل مطالب :
كل نظرها :
كل بازدید ها :
به روایت وبگذر : به روایت پرشین استت :

وضعیت در یاهو


This Template Is Designed bY : tyekal.Com

All Rights Reserved 2006-2007 

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic