تیه کال دات کام - چرا باید هاله را ببینیم

منوی اصلی
صفحه اول
پست الکترونیک
ارتباط با ما
تبدیل به صفحه خانگی
زیباترین قالب های وبلاگ

نویسندگان
  RSB Group(1247)

بخشهای سایت
  عكسهای زیبا(2)
  آموزش فلش (FLASH)(4)
  آموزش اچ تی ام ال (HTML)(6)
  آموزش فرانت پیج(8)
  آموزش ASP(5)
  اخبار پزشکی و سلامت(87)
  دانلود کتابهای پزشکی و سلامت(2)
  متافیزیک(1)
  ارتباط با اجنه(1)
  روح شناسی(1)
  فراروانشناسی(22)
  طب مکمل(23)
  هاله شناسی(22)
  خانواده و ازدواج(220)
  مد و مسائل زندگی(4)
  روش های موفقیت(2)
  گیاهان دارویی رسمی ایران(98)
  نسخه گیاهی برای بیماریها(46)
  بانک اطلاعات بیماریها(257)
  بارداری - نوزاد - کودک(29)
  مسائل زنانه (فقط خانم ها)(18)
  مسائل مردانه (فقط آقایان)(16)
  ایدز(3)
  روانشناسی(81)
  ورزش و سلامت(5)
  تغذیه(26)
  فرهنگ بدن(2)
  اقتصاد زندگی(1)
  دکوراسیون(1)
  روابط اجتماعی(1)
  آرایش و زیبایی(4)
  آموزش آشپزی(67)
  پرسش و پاسخ پزشکی(1)
  عاشقانه ها(1)
  خانه داری نو عروسان(30)
  چگونه جذاب شویم(1)
  شناخت زنان(1)
  دعاها و مشکل گشا(24)
  آموزش های جنسی(27)
  آموزش ماها یوگا(1)
  رنگ درمانی(10)
  تغذیه و رژیم در بیماریها(44)
  مطالعه موفق(20)
  فروشگاه كتاب(2)
  موبایل - جوک و اس ام اس(103)
  خواص میوه ها و سبزیجات(7)

تبلیغات

 چگونگی سفارش آگهی در تیه كال


جستجوگر

Google

در سایت
در اینترنت

عضویت در خبرنامه

شما هم به جمع 900 نفر عضو خبرنامه این سایت بپیوندید.

Powered by WebGozar


خروجی آر اس اس


آرشیو ماهانه
  آذر 1388 (17)
  آبان 1388 (7)
  فروردین 1388 (1)
  آبان 1387 (46)
  مهر 1387 (10)
  تیر 1387 (23)
  خرداد 1387 (119)
  اردیبهشت 1387 (429)
  فروردین 1387 (153)
  اسفند 1386 (32)
  بهمن 1386 (102)
  دی 1386 (256)
  آذر 1386 (56)


خروجی آر اس اس

******** 

 تبلیغات


  چرا باید هاله را ببینیم

  در جهان هیچ چیز غیرطبیعی وجود ندارد، مگر درك محدود ما از طبیعت. آنچه فكر می‌كنیم می‌دانیم، تنها قطره‌ای ناچیز از اقیانوس دانش است.

در گذشته‌های دور، مردم به آنچه برایشان قابل توصیف نبود احترام می‌گذاشتند و آنها را معجزه می‌نامیدند. مدتها قبل، مردم می‌توانستند هاله را ببینند. انسانهای بسیار مقدس مانند بودا، مسیح و شاگردان بلافصل آنها با هاله‌هایی طلایی در اطراف سرهایشان نقاشی می‌شدند، زیرا بعضی از هنرمندان عملاً قادر به دیدن هاله‌ها بودند. در استرالیا (كیمبرلی غربی) می‌توانید در غارها نقاشی‌های ما قبل تاریخی با قدمت هزاران سال پیش پیدا كنید، كه انسانها را با هاله‌هایی طلایی تصویر كرده‌اند.

طبیعت، همه‌ی آن چیزی را كه ما برای دیدن هاله نیاز داریم، به ما داده است. همه‌ی آنچه نیاز داریم، این است كه بدانیم چگونه از حواس و آگاهی خود استفاده كنیم. اگر تلاش نكنید، هرگز قادر به دیدن هاله نخواهید شد. وقتی خودتان چیزی را می‌بینید، دیگر لازم نیست چشم بسته به دیگری اطمینان كنید. شما خواهید دانست، و دانشتان را برای یادگیری بیشتر بكار خواهید برد. بسیاری از انسانهای بزرگ، از این موضوع گله داشته‌اند كه: ما چشم داریم، اما نمی‌بینیم. بعداً در این متن به منظور آنها پی خواهید برد.

هر كس تا حدی توانایی دیدن هاله را دارد. به جای قرار دادن این توانایی در هاله‌ای از رمز و راز، تلاش ما در این جهت است كه به همه نشان دهیم كه چشمهایشان قادر به چه كارهایی هستند. از آنجا كه همه از جمله كودكان، هاله را به یك گونه می‌بینند، ما معتقدیم، كه این توانایی بخشی از طبیعت ما است، و ارزش توجه ما را دارد.

رنگها و قدرت هاله، مخصوصاً در اطراف سر معانی خیلی مهمی در بر دارند. شما می‌توانید با مشاهده‌ی هاله‌ی یك شخص، عملاً افكار او را قبل از آنكه به زبان بیاورد ببینید، و اگر آنچه می‌بینید با سخنان او هماهنگی نداشته باشد، شما دروغ را نیز به روشنی مشاهده می‌كنید. هیچكس نمی‌تواند در حضور شما دروغ بگوید، بدون آنكه دروغش آشكار شود. هاله را نمی‌توان با دروغ و ظاهرسازی تغییر داد. هاله، سرشت و افكار واقعی ما را برای همه آشكار می‌كند.

هاله، امضای معنوی ما است. وقتی شما شخصی را با یك هالة پاك و درخشان می‌بینید، می‌توانید مطمئن باشید كه او شخصی خوب و دارای روحی والاست، حتی اگر خود او فردی فروتن باشد یا از خصوصیات خود آگاهی نداشته باشد. هنگامی كه شخصی را با هاله‌ای خاكستری یا سیاه می‌بینید می‌توانید مطمئن باشید كه او فردی با افكار ناپاك است، هر چند كه ظاهرا‌ً جذاب، خوش سخن، فرهیخته، خوش ظاهر یا خوش لباس به نظر برسد. مخصوصاً بسیار مهم است كه هالة هر استاد معنوی، پیر یا مرشد را بررسی كنید. چنین شخصی باید هاله‌ای درخشان به رنگ زرد طلایی در اطراف سرخود داشته باشد. در غیر اینصورت بهتر است شما از پیروی او دست بردارید و به راه خود بروید.

پیوستن به فرقه یا گروهی كه توسط افراد بی‌صلاحیت با هاله‌هایی نا مطلوب رهبری می‌شود، برای آگاهی شما بسیار خطرناك است. خطر كجاست؟ اگر زندگی خود را صرف پیروی از عقاید و آداب چنین گروههایی كنید، هنگامی كه نوبت به استفادة واقعی از اطلاعاتی كه در این دوران در آگاهی خود ذخیره كرده‌اید می‌رسد، ممكن است تقریباً هیچ چیز مفیدی در ذهنتان وجود نداشته باشد. در چنین موقعیتی لازم است كه همه چیز را از اول دوباره بیاموزید. اكثر رؤسای فرقه‌ای و سیاسی تنها به دو چیز فكر می‌كنند: پول و قدرت برای كنترل مردم و شما می‌توانید خودتان این را در هالة آنها ببینید؛ تصور كنید كه اگر بسیاری از مردم بتوانند هاله‌های رؤسای خود را ببینند و شروع به انتخاب آنها بر اساس هاله‌هایشان كنند، زمین چه تغییری خواهد كرد!

با بررسی هاله می‌توان اختلالات عملكرد بدن (بیماریها) را خیلی قبل از بروز علائم فیزیكی تشخیص داد. با كنترل آگاهانه‌ی هاله‌ی خود، عملاً می‌توانید خود را شفا دهید.

به هر حال بهبود جسم فیزیكی، در مقایسه با آنچه دیدن و مطالعه‌ی هاله‌ها می‌تواند در جهت ارتقای آگاهی، تكامل معنوی و افزایش دانسته‌های ما از طبیعت انجام دهد، هیچ است.

هركس هاله‌ای دارد، اما اكثر مردم روی زمین هاله‌هایی بسیار ضعیف و كدر دارند. این، پیامد مستقیم نگرش مادی گرایانه‌ی آنها در طول زندگی است، كه مانع تكامل آگاهی می‌شود و احساسات منفی از قبیل ترس، رشك و حسد را پرورش میدهد. این طرز نگرش، طبیعت واقعی انسانها را سركوب می‌كند و به این ترتیب هاله‌ی آنها هم سركوب می‌شود.

وقتی دیدن هاله را یاد می‌گیرید، خود را برای یك پرسش خیلی سخت آماده كنید: «می‌توانی به من بگویی هاله‌ی من چگونه است؟»، و همچنین موقعیت دشواری كه شما هیچ هاله‌ای نمی‌بینید یا چیزی می‌بینید كه نمی‌خواهید درباره آن صحبت كنید. یكی از بهترین پاسخهایی كه ما پیدا كرده‌ام این است: «چرا خودتان دیدن هاله را یاد نمی‌گیرید؟» و این یكی از مهمترین علت‌هایی است كه ما مشاهده‌ی هاله را به مردم یاد می‌دهیم.

اگر مردم بدانند كه هاله‌شان در معرض دید است و افراد بسیاری می‌توانند آن را ببینند، مواظب افكارشان خواهند بود و سعی خواهند كرد، هاله‌ی خود را ببینند و اصلاح كنند. بر اثر این تلاش آنها بهتر و خردمندتر خواهند شد و خواهند توانست افكار و اهداف سایرین را دریابند. اگر همه‌ی مردم بتوانند هاله‌ها را ببینند و تفسیر كنند، دنیا حتماً بسیار بهتر از آنچه هست، خواهد شد.

 

مآخذ: کتاب دانشکده متافیزیک کی آرا، تآلیف مهدی رحیمی گل سفیدی ، انتشارات کوشامهر

Reference: Dr. Motaleb Barazandeh, Chiara College of Metaphysics, Kushamehr publications, 1381صفحه اصلی| نوشته شده توسط RSB Group در شنبه 30 آبان 1388 و ساعت 11:55 ب.ظ  پیامها


 مطالب گذشته

 هاله نورانی انسان  چاکراها در هاله  چاکرای اول چاکرای دوم  چاکرای سوم  چاکرای چهارم چاکرای پنجم  چاکرای ششم چاکرای هفتم  نادی ها در هاله  سطوح هاله نورانی  کالبدهای هاله نورانی  ساختار آگاهی و کالبد نورانی  کالبد اثیری و هاله نورانی  تقویت هاله نورانی


امكانات سایت

جستجوی یك كلمه در همین صفحه:

تبلیغات


لینك باكس تبلیغاتی


آمار بازدیدها
امروز :
بازدید های امروز :
بازدید های دیروز :
كل مطالب :
كل نظرها :
كل بازدید ها :
به روایت وبگذر : به روایت پرشین استت :

وضعیت در یاهو


This Template Is Designed bY : tyekal.Com

All Rights Reserved 2006-2007 

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic