تیه کال دات کام - تفسیر هاله نورانی

منوی اصلی
صفحه اول
پست الکترونیک
ارتباط با ما
تبدیل به صفحه خانگی
زیباترین قالب های وبلاگ

نویسندگان
  RSB Group(1247)

بخشهای سایت
  عكسهای زیبا(2)
  آموزش فلش (FLASH)(4)
  آموزش اچ تی ام ال (HTML)(6)
  آموزش فرانت پیج(8)
  آموزش ASP(5)
  اخبار پزشکی و سلامت(87)
  دانلود کتابهای پزشکی و سلامت(2)
  متافیزیک(1)
  ارتباط با اجنه(1)
  روح شناسی(1)
  فراروانشناسی(22)
  طب مکمل(23)
  هاله شناسی(22)
  خانواده و ازدواج(220)
  مد و مسائل زندگی(4)
  روش های موفقیت(2)
  گیاهان دارویی رسمی ایران(98)
  نسخه گیاهی برای بیماریها(46)
  بانک اطلاعات بیماریها(257)
  بارداری - نوزاد - کودک(29)
  مسائل زنانه (فقط خانم ها)(18)
  مسائل مردانه (فقط آقایان)(16)
  ایدز(3)
  روانشناسی(81)
  ورزش و سلامت(5)
  تغذیه(26)
  فرهنگ بدن(2)
  اقتصاد زندگی(1)
  دکوراسیون(1)
  روابط اجتماعی(1)
  آرایش و زیبایی(4)
  آموزش آشپزی(67)
  پرسش و پاسخ پزشکی(1)
  عاشقانه ها(1)
  خانه داری نو عروسان(30)
  چگونه جذاب شویم(1)
  شناخت زنان(1)
  دعاها و مشکل گشا(24)
  آموزش های جنسی(27)
  آموزش ماها یوگا(1)
  رنگ درمانی(10)
  تغذیه و رژیم در بیماریها(44)
  مطالعه موفق(20)
  فروشگاه كتاب(2)
  موبایل - جوک و اس ام اس(103)
  خواص میوه ها و سبزیجات(7)

تبلیغات

 چگونگی سفارش آگهی در تیه كال


جستجوگر

Google

در سایت
در اینترنت

عضویت در خبرنامه

شما هم به جمع 900 نفر عضو خبرنامه این سایت بپیوندید.

Powered by WebGozar


خروجی آر اس اس


آرشیو ماهانه
  آذر 1388 (17)
  آبان 1388 (7)
  فروردین 1388 (1)
  آبان 1387 (46)
  مهر 1387 (10)
  تیر 1387 (23)
  خرداد 1387 (119)
  اردیبهشت 1387 (429)
  فروردین 1387 (153)
  اسفند 1386 (32)
  بهمن 1386 (102)
  دی 1386 (256)
  آذر 1386 (56)


خروجی آر اس اس

******** 

 تبلیغات


  تفسیر هاله نورانی

در ابتدا ممكن است درخششی به رنگ سفید مایل به آبی در اطراف سر و بدن سوژه مشاهده كنید. آنچه میبینید كالبد اتری است. كالبد اختری (یك سطح خارج از كالبد اتری) جایی است كه درك رنگها آغاز میشود. هر چه به طرف سطح خارج هاله میرویم مهارت ما نیز باید خالص‌تر شود، زیرا هر چه از كالبد اتری به طرف كالبد اختری / عاطفی، كالبد ذهنی و بالاخره كالبدهای معنوی میرویم انرژی خالص‌تر و ظریف‌تر میشود. رنگهایی كه در فاصله‌ی 30 سانتی‌متری از بدن دیده می‌شوند مربوط به احساسات هستند، 30 سانتی‌متر دوم یا همین حدود مربوط به افكار، و بعد از آن مربوط به موضوعات معنوی است.

 

اطلاعات زیر درباره‌ی رنگها و معانی آنها به عنوان راهنمایی‌های كلی برای شما بیان میشود. به هر حال، در همه‌ی تجربیات شما مخصوصاً در موضوعات روحی / معنوی قضاوت نهایی به عهده قوه‌ی شهود شما است.

 

رنگمایهها و رنگهای خالص و ملایم نشانگر انرژی مثبت یا سالم و ناب هستند. هرچه رنگ روشنتر و خالص‌تر باشد، انرژی مثبت‌تر است. هر چه رنگ تیره‌تر یا سنگین‌تر باشد، انرژی بیشتر آلوده به منفی گرایی، عدم تعادل یا ترس است. هر رنگ دارای سایه‌های (تونالیتههای) بی‌شمار است، بنابراین فریب سادگی ظاهری لیست زیر را نخورید.

 

رنگ قرمز خالص و روشن در هاله بیانگر تمایل به مادیات است. شخصی كه این رنگ در هاله‌ی او غالب است فردی ورزشكار یا شهوانی، پرشور، با اراده و یا قوی است.

 

درخشش‌های قرمز رنگ اغلب نشانه‌ی خشم، قرمز تیره (متمایل به آلبالویی) احتمالاً نشانه‌ی شهوت، و قرمز مات اغلب نشانه‌ی رنجش و ناخشنودی است. در بررسی هاله از لحاظ بیماریهای جسمی، قرمز اغلب نشانه‌ی تحریك بیش از حد یا التهاب در آن ناحیه است.

 

نارنجی خالص نشانگر خلاقیت و عاطفه است. این رنگ اغلب شجاعت و شادی را نشان میدهد. نارنجی كدر میتواند نشانه‌ی تكبر و غرور باشد.

 

رنگ زرد خالص بطور خیلی شایع در اطراف سر مردم دیده میشود. این رنگ نشانگر تفكر و خرد است، و وفور رنگ زرد در هاله نشانه‌ی یك فرد اندیشمند است. این رنگ همچنین میتواند نشانه‌ی شادی و سرزندگی، یا خلق و خوی شاد باشد. زرد ناخالص میتواند نشان دهنده‌ی مشغله‌ی شدید ذهنی و عدم تعادل فكری، یا شخصی با ذهن بسته، متعصب یا خرده گیر باشد.

 

سبز روشن و خالص نشانگر شفا و رشد است، و اغلب مشخص كننده‌ی یك شفاگر است. بسیاری از پرستاران و شفادهندگان طب جایگزین، این رنگ را به صورت غالب در هاله‌ی خود دارند. پزشكان نیز ممكن است این رنگ را در هاله‌ی خود داشته باشند، اما همچنین ممكن است هاله‌ی آنها بیشتر به رنگ زرد به نشانه تفكر تمایل داشته باشد. رنگ سبز نشانه‌ی مهربانی و دلسوزی نیز هست. سبز كدر نشانه‌ی حرص و طمع است.

 

ممكن است در هنگام مشاهده‌ی هاله‌ی یك سخنران سایهای به رنگ زرد – سبز كدر و بیمارگونه ببینید. این سایه نشان دهنده‌ی تفكری است كه در خدمت طمع و سودجویی قرار گرفته است و بطور كلی شخصی را نشان میدهد كه از تفكر خود برای كسب منفعت و برآوردن نیازهای خود استفاده میكند. البته نمیخواهیم بگوییم كه همه‌ی سخنوران افرادی سودجو هستند، یا سخنوری پیشه‌ی افراد طماع است! به هر حال اگر در هاله‌ی یك سخنران چنین رنگی را مشاهده كردید بهتر است درباره‌ی او بیشتر تحقیق كنید.

 

تونالیتههای (سایه‌های) گوناگونی از رنگ آبی در هاله‌ها دیده میشوند. رنگ آبی بطور كلی نشان دهنده‌ی آرامش، معنویت و پارسایی است، و در هاله‌ی جویندگان حقیقت قابل مشاهده است. رنگ آبی اغلب نشانه‌ی تكامل روحی / معنوی است. آبی فیروزهای میتواند نشانگر یك روح پرشور، جوان، ماجراجو و كنجكاو باشد. آبی سلطنتی روشن نشانه‌ی فرد صادق، درستكار و وفادار است. آبی روشن نشان دهنده‌ی قدرت بالای تجسم و شهود است. رنگ آبی كدر نشانه‌ی افسردگی و تنهایی و همچنین دلهره و نگرانی است.

 

رنگ بنفش و ارغوانی در هاله نشانه‌ی روحیه‌ی معنوی یا مذهبی است. بنفش سلطنتی، قدرت رهبری و اراده را نشان میدهد. بنفش مات نشانه‌ی خودپرستی، تكبر و عقده‌ی دیگر آزاری ( ستمگری ) است؛ چنین شخصی دیگران را به خاطر ضعف‌ها و خطاهای ناخواستهشان مورد سرزنش قرار میدهد.

 

رنگ صورتی در هاله بطور كلی نشانه‌ی عشق، عاطفه، مصاحبت و یگانگی و علاقه به زیبایی است. صورتی گرم یا سرخ فام ، عاطفه و ازخودگذشتگی واقعی را نشان میدهد. صورتی كدر میتواند نشانه‌ی ناپختگی، وابستگی و نیازمندی باشد.

 

رنگ طلایی نشان دهنده‌ی قدرت، پیشرفت معنوی، ازخودگذشتگی، الهام بخشی و هماهنگی (هارمونی) است. طلایی رنگی الهی است.

 

خاكستری به طور كلی نشانه‌ی ترس است. رنگ خاكستری سایر رنگهای هاله را نیز كدر میكند و خلوص آنها را ضایع میسازد. نقرهای جنبه‌ی مثبت این رنگ است و نماینده‌ی انرژیهای ایزد بانوها (الهه‌ها) است. رنگ نقرهای همچنین نشانه‌ی خوشبینی، شهود و بیداری معنوی است.

 

رنگ قهوهای اگر زنده و خالص باشد نشانه‌ی تعادل فكری و استقامت است. این رنگ دارای یك نوسان زمینی است. رنگ قهوهای كدر میتواند علامت انسداد و اختلال در انرژی باشد.

 

رنگ سیاه میتواند نشانه‌ی ترس یا نفرت باشد، همچنین نشان دهنده‌ی مشكلات، عدم تعادل و اعتیادها است. البته سیاه خالص و براق میتواند نشان دهنده‌ی حفاظت، رمز و راز یا دانشی باشد كه به طرز عاقلانه حفظ شده است.

 

رنگ سفید میتواند علامت پاكی، خلوص و راستی باشد، اما این رنگ اغلب تركیبی از رنگهای متعدد است كه به خوبی درك و یا تفسیر نشدهاند. گویهای سفید رنگ بالای شانههای سوژه اغلب نشانه‌ی نگهبانان معنوی یا فرشتگان محافظ هستند كه در زندگی فرد، مهم و تأثیرگذار هستند.

تركیب رنگها نشان دهنده‌ی تركیب جنبههای گفته شده است. مثلاً تركیب آبی / سبز میتواند نشان دهنده‌ی فردی باشد كه از طریق جستجوی معنوی برای حقیقت، در حال بهبود است.

در مشاهده‌ی هاله، گوش دادن به ندای شهود خود، برای تفسیر آنچه میبینید مهم است. برای درك آنچه میبینید از آن سئوال كنید و سیستم ادراك خود را بر پایه‌ی تجربیات خود تقویت كنید.

مآخذ: کتاب دانشکده متافیزیک کی آرا، تآلیف مهدی رحیمی گل سفیدی ، انتشارات کوشامهر

 

Reference: M.R.G , Chiara College of Metaphysics, Kushamehr publications, 1381

 صفحه اصلی| نوشته شده توسط RSB Group در شنبه 30 آبان 1388 و ساعت 11:58 ب.ظ  پیامها


 مطالب گذشته

 هاله نورانی انسان  چاکراها در هاله  چاکرای اول چاکرای دوم  چاکرای سوم  چاکرای چهارم چاکرای پنجم  چاکرای ششم چاکرای هفتم  نادی ها در هاله  سطوح هاله نورانی  کالبدهای هاله نورانی  ساختار آگاهی و کالبد نورانی  کالبد اثیری و هاله نورانی  تقویت هاله نورانی


امكانات سایت

جستجوی یك كلمه در همین صفحه:

تبلیغات


لینك باكس تبلیغاتی


آمار بازدیدها
امروز :
بازدید های امروز :
بازدید های دیروز :
كل مطالب :
كل نظرها :
كل بازدید ها :
به روایت وبگذر : به روایت پرشین استت :

وضعیت در یاهو


This Template Is Designed bY : tyekal.Com

All Rights Reserved 2006-2007 

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic