تبلیغات
تیه کال دات کام - رنگها و خواص درمانی آنها

منوی اصلی
صفحه اول
پست الکترونیک
ارتباط با ما
تبدیل به صفحه خانگی
زیباترین قالب های وبلاگ

نویسندگان
  RSB Group(1247)

بخشهای سایت
  عكسهای زیبا(2)
  آموزش فلش (FLASH)(4)
  آموزش اچ تی ام ال (HTML)(6)
  آموزش فرانت پیج(8)
  آموزش ASP(5)
  اخبار پزشکی و سلامت(87)
  دانلود کتابهای پزشکی و سلامت(2)
  متافیزیک(1)
  ارتباط با اجنه(1)
  روح شناسی(1)
  فراروانشناسی(22)
  طب مکمل(23)
  هاله شناسی(22)
  خانواده و ازدواج(220)
  مد و مسائل زندگی(4)
  روش های موفقیت(2)
  گیاهان دارویی رسمی ایران(98)
  نسخه گیاهی برای بیماریها(46)
  بانک اطلاعات بیماریها(257)
  بارداری - نوزاد - کودک(29)
  مسائل زنانه (فقط خانم ها)(18)
  مسائل مردانه (فقط آقایان)(16)
  ایدز(3)
  روانشناسی(81)
  ورزش و سلامت(5)
  تغذیه(26)
  فرهنگ بدن(2)
  اقتصاد زندگی(1)
  دکوراسیون(1)
  روابط اجتماعی(1)
  آرایش و زیبایی(4)
  آموزش آشپزی(67)
  پرسش و پاسخ پزشکی(1)
  عاشقانه ها(1)
  خانه داری نو عروسان(30)
  چگونه جذاب شویم(1)
  شناخت زنان(1)
  دعاها و مشکل گشا(24)
  آموزش های جنسی(27)
  آموزش ماها یوگا(1)
  رنگ درمانی(10)
  تغذیه و رژیم در بیماریها(44)
  مطالعه موفق(20)
  فروشگاه كتاب(2)
  موبایل - جوک و اس ام اس(103)
  خواص میوه ها و سبزیجات(7)

تبلیغات

 چگونگی سفارش آگهی در تیه كال


جستجوگر

Google

در سایت
در اینترنت

عضویت در خبرنامه

شما هم به جمع 900 نفر عضو خبرنامه این سایت بپیوندید.

Powered by WebGozar


خروجی آر اس اس


آرشیو ماهانه
  آذر 1388 (17)
  آبان 1388 (7)
  فروردین 1388 (1)
  آبان 1387 (46)
  مهر 1387 (10)
  تیر 1387 (23)
  خرداد 1387 (119)
  اردیبهشت 1387 (429)
  فروردین 1387 (153)
  اسفند 1386 (32)
  بهمن 1386 (102)
  دی 1386 (256)
  آذر 1386 (56)


خروجی آر اس اس

******** 

 تبلیغات


  رنگها و خواص درمانی آنها

رنگها و خواص درمانی آنها :

 

كبود :

رنگ كبود بخش اسكلت و استخوان بندی را تحت تاثیر قرار می دهد . از لحاظ دیگر ، باعث می شود كه توكسینهای موجود در بدن از بین بروند و تاثیرات شگرفی در سیستم فیزیكی و روحی انسان دارد . این رنگ از طرفی حالت گندزدایی یا آنتی سپتیك را دارد .

انرژی رنگ كبود در درمان بسیاری از سرطان ها مفید است . مخصوصا در التهاب و عفونت دنده های قفسه سینه و یا جراحی های استخوانی بسیار مفید واقع می شود . از سویی استفاده از رنگ كبود در رفع مشكلات سیستم گوارشی و هضم و جذب مواد معدنی و ویتامین ها در بدن بسیار مفید می باشد .

رنگ كبود باعث می شود كه انسان رویاهای زیادی مشاهده كند و با تحریك سیستم عصبی مغز و حافظه می تواند در بیاد آوری خاطرات كمك كرده و فراموشی را درمان كند .

رنگها و خواص درمانی آنها :

 

كبود :

رنگ كبود بخش اسكلت و استخوان بندی را تحت تاثیر قرار می دهد . از لحاظ دیگر ، باعث می شود كه توكسینهای موجود در بدن از بین بروند و تاثیرات شگرفی در سیستم فیزیكی و روحی انسان دارد . این رنگ از طرفی حالت گندزدایی یا آنتی سپتیك را دارد .

انرژی رنگ كبود در درمان بسیاری از سرطان ها مفید است . مخصوصا در التهاب و عفونت دنده های قفسه سینه و یا جراحی های استخوانی بسیار مفید واقع می شود . از سویی استفاده از رنگ كبود در رفع مشكلات سیستم گوارشی و هضم و جذب مواد معدنی و ویتامین ها در بدن بسیار مفید می باشد .

رنگ كبود باعث می شود كه انسان رویاهای زیادی مشاهده كند و با تحریك سیستم عصبی مغز و حافظه می تواند در بیاد آوری خاطرات كمك كرده و فراموشی را درمان كند .

 

لاجوردی :

این رنگ در حقیقت نوع تیره و غلیظ رنگ آبی است . این رنگ در رفع بیماریهای روحی و فیزیكی بسیار مفید است . مهمترین تاثیر این رنگ روی چاكرای بین ابروهاست . این رنگ بدلیل ارتباط با مركز چاكرای عصبی باعث ایجاد تعادل در سیستم عصبی نیز می گردد .

نیروی رنگ لاجوردی خون را تصفیه و شستشو می كند ، بسیاری از توكسینها بوسیله نیروی این رنگ و همراه با گردش خون از بدن دفع می گردند . این رنگ بر روی سینوسهای صورت تاثیر مثبت داشته و تابش رنگ لاجوردی می تواند كبودی ، كك و مك ، آبله ، جوش ، آكنه و... را از بین ببرد .

علاه بر خواص فوق آ رنگ لاجوردی خاصیت سكون و آرامش بخشی بسیار شگفت انگیزی دارد تا جایی كه مدیتورها برای رسیدن به خلاء ذهنی در مراحل مختلف از این رنگ در تمرینات خود استفاده می كنند .

توجه : استفاده بسیار زیاد از رنگ لاجوردی می تواند بی مسولیتی و عدم بی قیدی در فرد ایجاد نماید .

 

نقره ای :

این رنگ مانند رنگ سفید ، اگر با رنگهای دیگر مورد استفاده قرار گیرد ، تاثیرات انرژی را زیاد كرده و نتایج مفیدتری خواهد داشت . در درمان بیماری هایی كه ریشه متافیزیكی دارند ، استفاده از رنگ نقره ای بسیار مفید و كارآمد خواهد بود .

از طرفی ، انرژی این رنگ قدرت نبوغ ، خلاقیت و تفكر را در انسان افزایش می دهید و به مثابه همین قدرت ، به انسان توانایی پیش گویی ، و گمان منتهی به نتیجه را می بخشد .

 

كبود روشن ( رنگ افلاطونی ) :

انرژی این رنگ حالات فیزیولوژیكی انسان را تقویت نموده و بهمین دلیل باید با دقت و درایت خاصی مورد استفاده قرار گیرد . زیرا این رنگ بدلیل داشتن انرژی های گوناگون حاصل از تركیب رنگ های پدید آورنده اش ، انرژی بسیار زیاد و نیرومندی دارد .

استفاده بسیار زیاد و افراطی از این رنگ باعث می شود فرد دچار بیماریهای روحی و روانی گردد . این رنگ به دلیل داشتن تن زیادی از رنگ قرمز می تواند موجبات سردرد و میگرن را افراد فراهم آورد . اما با تمام این خصوصیات ، رنگ افلاطونی در درمان سرطان ها ، كوچك كردن و از بین بردن تومورها و همچنین برای درمان تب شدید مفید می باشد .

 

سفید :

رنگ سفید در بطن و بنیه تمام رنگها نهفته است . در سایه این رنگ سیستم انرژی فرد تمیزتر می شود و شخص می تواند خودش را از آلودگیها نجات دهد . رنگ سفید نبوغ و توانایی های فرد را تقویت نموده برای تمامی بنیه های رنگی مفید واقع می شود .

سیانسهای درمان را كه شروع می كنید ، بهتر است با این رنگ آغاز نموده و اگر كارتان نیز به پایان رسید ، باز با این رنگ خاتمه دهید . این رنگ باعث می شود كه شما بتوانید توازن نیرو و انرژی را در فرد مورد درمان فراهم آورید و از طرفی باعث می گردد كه نیرو ، توازن و روحیه را به فرد مورد درمان تزریق نمایید .

یكی دیگر از خصوصیات بارز رنگ سفید اینست كه اگر با رنگهای دیگر آمیخته و بكار گرفته شود ، نیرومند تر شده و تاثیرات آن رنگ را نیز افزایش می دهد .

 

قرمز ( سرخ ) :

رنگ سرخ بی نهایت روح افزا و جان بخش است . این رنگ به لحاظ داشتن خصوصیات خود باعث می گردد كه چاكراها به حركت و تلاش وادار گردند . رنگ سرخ با انتقال انرژی شدید خود باعث می شود كه تحریكات و احساسات فیزیكی بیدار گشته و همین بیداری آنها را به شدت فعال می سازد .

رنگ سرخ می تواند در درمان سرماخوردگی ، ناراحتیهای ناشی از گردش خون ، عفونت نایژه ها و ریه مفید واقع شده و اثر درمانی معجزه آسایی به جای بگذارد .

اما ناگفته نماند كه این رنگ احساسات مربوط به انتقام ، كینه ، بی منطقی ، جسارت ، عشق و میل جنسی را را نیز به شدت تهیج می نماید . اگر مقدار رنگ قرمز بیشتر مورد استفاده قرار گیرد ، منجر به ناملایمات احساسی و افسردگیهای ناپایدار می گردد . علاوه بر این موجب افزایش فشار خون در انسان نیز می گردد .

بطور خلاصه رنگ قرمز باعث افزایش حرارت بدن انسان شده ، گردش و فشار خون را افزایش می دهد . این رنگ برای درمان فشار خون پایین بسیار مناسب است .

 

آبی آسمانی :

این رنگ با میزان استفاده اكسیژن بدن در ارتباط است .  رنگ آبی روشن به شدت خاصیت گندزدایی و میكروب كشی داشته و بدن انسان به كمك این رنگ می تواند تمامی ناراحتی های روحی _ روانی ، افسردگی و بیماریهای ذهنی را از بین ببرد .

 

نارنجی :

این رنگ به شدت بخش دوم مركز چاكرا را تحت تاثیر قرار می دهد . رنگ نارنجی سمبل نشاط و شادی و از طرفی نشانه دانش و آگاهی است . نارنجی احساسات اجتماعی شدن و بودن را در فرد تقویت كرده و فعالیت اجتماعی را قدرت می بخشد .

موثرترین بخش بدن انسان سیستم عضلانی و ماهیچه ای است كه به سرعت از این رنگ تاثیر می پذیرد . استفاده افراطی از رنگ نارنجی می تواند باعث بی تعادلی در سیستم عصبی افراد گردد ، بهمین دلیل توصیه می شود این رنگ همراه با رنگ سبز یا آبی مورد استفاده قرار گیرد .

اعضاء مختلفی از بدن نظیر ؛ طحال ، پانكراس ، معده ، روده ها و كلیه ها از این رنگ تاثیر پذیرند و اگر ناراحتی در این اعضا پدیدار شود ، رنگ نارنجی می تواند برای درمان مفید باشد . افسردگی های شدید و ناراحتی های گذرا در سیستم گوارش نیز می توانند بوسیله نگ نارنجی مورد درمان قرار بگیرند .

 

زرد طلایی :

این رنگ قدرت بخشنگی و رفع كدورت را در انسانها ازایش داده و تقویت می كند . از طرفی واكنش های ذهنی قدرتمندی در انسان بوجود آورده و قدرت عفو و روح آرامش را تقویت می نماید .

این رنگ نیز همانند رنگ سرخ در انسان هیجانات زیادی ایجاد می كند .

 

سبز :

رنگ سبز یكی از رنگهایی است كه در جهان بیش از بقیه رنگها دیده می شود . رنگ سبز حالت آرامش بخش دارد و بعنوان سمبل شفقت ، مهربانی ، تعادل روح و روان و رفتار بشمار می رود . این رنگ مهربانی ، مودت و دوستی را در انسانها افزایش می دهد .

یكی دیگر از خصوصیات بارز رنگ سبز ، تعدیل بخشی در حرارت و تب بدن است . رنگ سبز روشن كه به طیف نوری آبی نزدیكتر است ، در بسیاری از درمانها مفید واقع می شود و بهترین رنگ برای درمان تب ها محسوب می گردد . این رنگ در تقویت احساسات دوستی ، امیدواری ، صلح و ایمان بسیار مفید می باشد .

عده ای دلیل وجود رنگ سبز در پرچم كشورهای صلح طلب را نیز همین خصوصیات می دانند و بر این عقیده اند كه كشورهای دارای پرچم با رنگ سبز از امنیت و ثبات اجتماعی بیشتری برخوردارند .

مهمترین نقطه ای كه از رنگ سبز متاثر می گردد ، چاكرای قلب است . این حالت باعث می شود كه ناراحتیهای قلبی ، فشار خون زیاد یا كم ، سردردهای ناموزون و نا هماهنگ ، میگرن ، بی حالتی و سستی در بدن و همچنین رنگ پریدگی با رنگ سبز درمان گردند .

توجه داشته باشید كه از رنگ سبز هرگز نباید برای درمان سرطانها یا بیماریهای غده ای استفاده نمود . زیرا رنگ سبز باعث می گردد كه سرعت رشد و توسعه هرچیزی در بدن افزایش پیدا كند ، در نتیجه موجب رشد سریع تومورهای سرطانی می گردد .

 

سیاه :

رنگ سیاه نیز همانند رنگ سفید در تمامی طیف های نوری متمركز و مجتمع است . سیاه در ورای پرده ای در هم ریخته و آشفته پنهان گردیده است . بسیاری از افراد از این رنگ بعنوان رنگ درمان كننده احتزار می جویند . ولی من در بین درمان ها گهگاهی نیز از رنگ سیاه بهره گیری می كنم . زیرا بارها تجربه كرده ام كه این رنگ در درمان بسیاری از بیماریها موثر می باشد .

رنگ سیاه در زمانی كه فرد دچار بحرانهای روانی ، افسردگی ، غم و غصه ی بسیار و آشفتگی قرار دارد ، حالت آرامش بخش و حفاظت كننده خواهد داشت . این رنگ باعث می گردد كه احساسات زنانه افراد تحریك شده و در وجود خود انرژی مغناطیسی فوق العاده ای را احساس نمایند . رنگ سیاه هم از جمله رنگهایی است كه بایستی در استفاده ی آن افراط نگردد .

اگر رنگ سیاه به وفور و بی رویه مورد استفاده قرار گیرد ، فرد دچار ابتلا به افسردگی  و بی ثباتی روحی خواهد شد . بهترین راه برای بهره برداری از رنگ سیاه آنست كه كه آن رنگ به همراه سفید مورد استفاده قرار گیرد . تاثیرات منفی هریك از این رنگها بر روی یكدیگر در نهایت باعث ایجاد تعادل و توازن می گردد . رنگ سیاه باعث می گردد رفتارهای ناشی از غیر شعور افراد به نظم سوق یابند ، و این امر باعث شكل گیری منطقی در افراد مختلف بخصوص در رفتار و اندیشه آنان می گردد .

برای رسیدن به نتیجه ، بهتر است هرگز تمام لباس خود را  سیاه بر تن نكنید و حداقل كفشها را رنگ سفید بپوشید .

 

قهوه ای :

رنگی است كه تاثیر آن در درمان بسیاری از بیماریها انكار ناپذیر است . این رنگ فرد را از بسیاری جهات و مخصوصا از حیث ذهنی و حساسی تحت تاثیر قرار می دهد . این رنگ به واسطه داشتن انرژی خاص خود ، باعث می شود كه انسان به سرعت تحت تاثیر آن قرار گرفته و اجتماعی شود .

این رنگ باعث می گردد كه انسان در قبال جامعه بینشی نوین و متعادل پیدا كرده و عزم انسان را در انجام كارها تقویت می بخشد .

 

زرد :

تاثیر گذارترین نقطه ای كه در بدن انسان می تواند از رنگ زرد متاثر گردد ، ذهن آدمی است . رنگ زرد در سیستم و شبكه عصبی و چاكرا كه به طناب عصبی خورشید نیز معروف است ، متمركز می باشد . تمامی فعالیت های ذهنی فرد بوسیله نیروی رنگ زرد به حركت در می آید ، از طرفی برای از بین بردن ناملایمات روحی و یاس و نا امیدی رنگ زرد مفید واقع می شود .

زیرا نیروی رنگ زرد به فرد امیدواری به زندگی ونیروی زیستن می بخشد . رنگ زرد خوش بینی و اعتماد به نفس را در افراد افزایش می دهد . سیستم عصبی ، معده ، روده ها ، دستگاه هاضمه و كلیه ها تحت تاثیر این رنگ قرار دارند و اگر مشكلی در آنها پیش آید ، بوسیله رنگ زرد می توان مشكل را برطرف نمود .

 

زرد لیمویی :

این رنگ در افزایش قدرت فعالیت های مغزی بسیار مفید است و خصوصیت سرعت بخشی به انتقال اطلاعات مغزی را دارد .یعنی این رنگ باعث می شود كه فرد آنچه را فراگرفته سریعا حلاجی نموده و تجزیه و تحلیل كند .

این رنگ كه مقدار اندكی از طیف نوری سبز را نیز همراه خود دارد ، باعث می شود كه بدن از برخی میكربها عاری شده و سلامت خود را باز یابد . انرژی موجود در رنگ زرد لیمویی باعث تقویت استخوان و بافت های بدن می گردد .

 

آبی نیلی :

این رنگ تنها رنگی است كه با انرژی فوق العاده خود تمامی بدن را تحت پوشش قرار می دهد . رنگ نیلی خاصیت آرم بخشی بسیار قوی دارد و در رفع و درمان تب های شدید بسیار موثر است .

 

سرمه ای روشن :

این رنگ كه طیف غلیظ و تیره آبی است و از دورنگ آبی و سبز حاصل می گردد ،‌ بهترین انرژی را در رفع بحرانها و ناراحتی های روحی دارد . این رنگ بواسطه تركیب رنگهای سبز و آبی ، خصوصیات این دو رنگ را نیز همراه خود دارد .

سرمه ای روشن روح نشاط و سرزندگی را به انسان تزریق می كند ، میكرب و توكسینها  را از بدن بدن دفع می نماید . این رنگ در حفظ سلامتی پوست بیمار بسیار مفید است و در رفع خستگی های جسمانی و بیماریهای گوش نیز موثر واقع می شود .

                                                                    نویسنده : octor_Tv@yahoo.com">مهـدی  رحیـمی..

 

 صفحه اصلی| نوشته شده توسط RSB Group در پنجشنبه 9 اسفند 1386 و ساعت 01:02 ب.ظ  پیامها


 مطالب گذشته

 هاله نورانی انسان  چاکراها در هاله  چاکرای اول چاکرای دوم  چاکرای سوم  چاکرای چهارم چاکرای پنجم  چاکرای ششم چاکرای هفتم  نادی ها در هاله  سطوح هاله نورانی  کالبدهای هاله نورانی  ساختار آگاهی و کالبد نورانی  کالبد اثیری و هاله نورانی  تقویت هاله نورانی


امكانات سایت

جستجوی یك كلمه در همین صفحه:

تبلیغات


لینك باكس تبلیغاتی


آمار بازدیدها
امروز :
بازدید های امروز :
بازدید های دیروز :
كل مطالب :
كل نظرها :
كل بازدید ها :
به روایت وبگذر : به روایت پرشین استت :

وضعیت در یاهو


This Template Is Designed bY : tyekal.Com

All Rights Reserved 2006-2007