تیه کال دات کام - مطالب آبان 1388

منوی اصلی
صفحه اول
پست الکترونیک
ارتباط با ما
تبدیل به صفحه خانگی
زیباترین قالب های وبلاگ

نویسندگان
  RSB Group(1247)

بخشهای سایت
  عكسهای زیبا(2)
  آموزش فلش (FLASH)(4)
  آموزش اچ تی ام ال (HTML)(6)
  آموزش فرانت پیج(8)
  آموزش ASP(5)
  اخبار پزشکی و سلامت(87)
  دانلود کتابهای پزشکی و سلامت(2)
  متافیزیک(1)
  ارتباط با اجنه(1)
  روح شناسی(1)
  فراروانشناسی(22)
  طب مکمل(23)
  هاله شناسی(22)
  خانواده و ازدواج(220)
  مد و مسائل زندگی(4)
  روش های موفقیت(2)
  گیاهان دارویی رسمی ایران(98)
  نسخه گیاهی برای بیماریها(46)
  بانک اطلاعات بیماریها(257)
  بارداری - نوزاد - کودک(29)
  مسائل زنانه (فقط خانم ها)(18)
  مسائل مردانه (فقط آقایان)(16)
  ایدز(3)
  روانشناسی(81)
  ورزش و سلامت(5)
  تغذیه(26)
  فرهنگ بدن(2)
  اقتصاد زندگی(1)
  دکوراسیون(1)
  روابط اجتماعی(1)
  آرایش و زیبایی(4)
  آموزش آشپزی(67)
  پرسش و پاسخ پزشکی(1)
  عاشقانه ها(1)
  خانه داری نو عروسان(30)
  چگونه جذاب شویم(1)
  شناخت زنان(1)
  دعاها و مشکل گشا(24)
  آموزش های جنسی(27)
  آموزش ماها یوگا(1)
  رنگ درمانی(10)
  تغذیه و رژیم در بیماریها(44)
  مطالعه موفق(20)
  فروشگاه كتاب(2)
  موبایل - جوک و اس ام اس(103)
  خواص میوه ها و سبزیجات(7)

تبلیغات

 چگونگی سفارش آگهی در تیه كال


جستجوگر

Google

در سایت
در اینترنت

عضویت در خبرنامه

شما هم به جمع 900 نفر عضو خبرنامه این سایت بپیوندید.

Powered by WebGozar


خروجی آر اس اس


آرشیو ماهانه
  آذر 1388 (17)
  آبان 1388 (7)
  فروردین 1388 (1)
  آبان 1387 (46)
  مهر 1387 (10)
  تیر 1387 (23)
  خرداد 1387 (119)
  اردیبهشت 1387 (429)
  فروردین 1387 (153)
  اسفند 1386 (32)
  بهمن 1386 (102)
  دی 1386 (256)
  آذر 1386 (56)


خروجی آر اس اس

******** 

 تبلیغات


  تفسیر هاله نورانی

در ابتدا ممكن است درخششی به رنگ سفید مایل به آبی در اطراف سر و بدن سوژه مشاهده كنید. آنچه میبینید كالبد اتری است. كالبد اختری (یك سطح خارج از كالبد اتری) جایی است كه درك رنگها آغاز میشود. هر چه به طرف سطح خارج هاله میرویم مهارت ما نیز باید خالص‌تر شود، زیرا هر چه از كالبد اتری به طرف كالبد اختری / عاطفی، كالبد ذهنی و بالاخره كالبدهای معنوی میرویم انرژی خالص‌تر و ظریف‌تر میشود. رنگهایی كه در فاصله‌ی 30 سانتی‌متری از بدن دیده می‌شوند مربوط به احساسات هستند، 30 سانتی‌متر دوم یا همین حدود مربوط به افكار، و بعد از آن مربوط به موضوعات معنوی است.

 

اطلاعات زیر درباره‌ی رنگها و معانی آنها به عنوان راهنمایی‌های كلی برای شما بیان میشود. به هر حال، در همه‌ی تجربیات شما مخصوصاً در موضوعات روحی / معنوی قضاوت نهایی به عهده قوه‌ی شهود شما است.

 

رنگمایهها و رنگهای خالص و ملایم نشانگر انرژی مثبت یا سالم و ناب هستند. هرچه رنگ روشنتر و خالص‌تر باشد، انرژی مثبت‌تر است. هر چه رنگ تیره‌تر یا سنگین‌تر باشد، انرژی بیشتر آلوده به منفی گرایی، عدم تعادل یا ترس است. هر رنگ دارای سایه‌های (تونالیتههای) بی‌شمار است، بنابراین فریب سادگی ظاهری لیست زیر را نخورید.

 

رنگ قرمز خالص و روشن در هاله بیانگر تمایل به مادیات است. شخصی كه این رنگ در هاله‌ی او غالب است فردی ورزشكار یا شهوانی، پرشور، با اراده و یا قوی است.

 

درخشش‌های قرمز رنگ اغلب نشانه‌ی خشم، قرمز تیره (متمایل به آلبالویی) احتمالاً نشانه‌ی شهوت، و قرمز مات اغلب نشانه‌ی رنجش و ناخشنودی است. در بررسی هاله از لحاظ بیماریهای جسمی، قرمز اغلب نشانه‌ی تحریك بیش از حد یا التهاب در آن ناحیه است.

 

نارنجی خالص نشانگر خلاقیت و عاطفه است. این رنگ اغلب شجاعت و شادی را نشان میدهد. نارنجی كدر میتواند نشانه‌ی تكبر و غرور باشد.

 

رنگ زرد خالص بطور خیلی شایع در اطراف سر مردم دیده میشود. این رنگ نشانگر تفكر و خرد است، و وفور رنگ زرد در هاله نشانه‌ی یك فرد اندیشمند است. این رنگ همچنین میتواند نشانه‌ی شادی و سرزندگی، یا خلق و خوی شاد باشد. زرد ناخالص میتواند نشان دهنده‌ی مشغله‌ی شدید ذهنی و عدم تعادل فكری، یا شخصی با ذهن بسته، متعصب یا خرده گیر باشد.

 

سبز روشن و خالص نشانگر شفا و رشد است، و اغلب مشخص كننده‌ی یك شفاگر است. بسیاری از پرستاران و شفادهندگان طب جایگزین، این رنگ را به صورت غالب در هاله‌ی خود دارند. پزشكان نیز ممكن است این رنگ را در هاله‌ی خود داشته باشند، اما همچنین ممكن است هاله‌ی آنها بیشتر به رنگ زرد به نشانه تفكر تمایل داشته باشد. رنگ سبز نشانه‌ی مهربانی و دلسوزی نیز هست. سبز كدر نشانه‌ی حرص و طمع است.

 

ممكن است در هنگام مشاهده‌ی هاله‌ی یك سخنران سایهای به رنگ زرد – سبز كدر و بیمارگونه ببینید. این سایه نشان دهنده‌ی تفكری است كه در خدمت طمع و سودجویی قرار گرفته است و بطور كلی شخصی را نشان میدهد كه از تفكر خود برای كسب منفعت و برآوردن نیازهای خود استفاده میكند. البته نمیخواهیم بگوییم كه همه‌ی سخنوران افرادی سودجو هستند، یا سخنوری پیشه‌ی افراد طماع است! به هر حال اگر در هاله‌ی یك سخنران چنین رنگی را مشاهده كردید بهتر است درباره‌ی او بیشتر تحقیق كنید.

 

تونالیتههای (سایه‌های) گوناگونی از رنگ آبی در هاله‌ها دیده میشوند. رنگ آبی بطور كلی نشان دهنده‌ی آرامش، معنویت و پارسایی است، و در هاله‌ی جویندگان حقیقت قابل مشاهده است. رنگ آبی اغلب نشانه‌ی تكامل روحی / معنوی است. آبی فیروزهای میتواند نشانگر یك روح پرشور، جوان، ماجراجو و كنجكاو باشد. آبی سلطنتی روشن نشانه‌ی فرد صادق، درستكار و وفادار است. آبی روشن نشان دهنده‌ی قدرت بالای تجسم و شهود است. رنگ آبی كدر نشانه‌ی افسردگی و تنهایی و همچنین دلهره و نگرانی است.

 

رنگ بنفش و ارغوانی در هاله نشانه‌ی روحیه‌ی معنوی یا مذهبی است. بنفش سلطنتی، قدرت رهبری و اراده را نشان میدهد. بنفش مات نشانه‌ی خودپرستی، تكبر و عقده‌ی دیگر آزاری ( ستمگری ) است؛ چنین شخصی دیگران را به خاطر ضعف‌ها و خطاهای ناخواستهشان مورد سرزنش قرار میدهد.

 

رنگ صورتی در هاله بطور كلی نشانه‌ی عشق، عاطفه، مصاحبت و یگانگی و علاقه به زیبایی است. صورتی گرم یا سرخ فام ، عاطفه و ازخودگذشتگی واقعی را نشان میدهد. صورتی كدر میتواند نشانه‌ی ناپختگی، وابستگی و نیازمندی باشد.

 

رنگ طلایی نشان دهنده‌ی قدرت، پیشرفت معنوی، ازخودگذشتگی، الهام بخشی و هماهنگی (هارمونی) است. طلایی رنگی الهی است.

 

خاكستری به طور كلی نشانه‌ی ترس است. رنگ خاكستری سایر رنگهای هاله را نیز كدر میكند و خلوص آنها را ضایع میسازد. نقرهای جنبه‌ی مثبت این رنگ است و نماینده‌ی انرژیهای ایزد بانوها (الهه‌ها) است. رنگ نقرهای همچنین نشانه‌ی خوشبینی، شهود و بیداری معنوی است.

 

رنگ قهوهای اگر زنده و خالص باشد نشانه‌ی تعادل فكری و استقامت است. این رنگ دارای یك نوسان زمینی است. رنگ قهوهای كدر میتواند علامت انسداد و اختلال در انرژی باشد.

 

رنگ سیاه میتواند نشانه‌ی ترس یا نفرت باشد، همچنین نشان دهنده‌ی مشكلات، عدم تعادل و اعتیادها است. البته سیاه خالص و براق میتواند نشان دهنده‌ی حفاظت، رمز و راز یا دانشی باشد كه به طرز عاقلانه حفظ شده است.

 

رنگ سفید میتواند علامت پاكی، خلوص و راستی باشد، اما این رنگ اغلب تركیبی از رنگهای متعدد است كه به خوبی درك و یا تفسیر نشدهاند. گویهای سفید رنگ بالای شانههای سوژه اغلب نشانه‌ی نگهبانان معنوی یا فرشتگان محافظ هستند كه در زندگی فرد، مهم و تأثیرگذار هستند.

تركیب رنگها نشان دهنده‌ی تركیب جنبههای گفته شده است. مثلاً تركیب آبی / سبز میتواند نشان دهنده‌ی فردی باشد كه از طریق جستجوی معنوی برای حقیقت، در حال بهبود است.

در مشاهده‌ی هاله، گوش دادن به ندای شهود خود، برای تفسیر آنچه میبینید مهم است. برای درك آنچه میبینید از آن سئوال كنید و سیستم ادراك خود را بر پایه‌ی تجربیات خود تقویت كنید.

مآخذ: کتاب دانشکده متافیزیک کی آرا، تآلیف مهدی رحیمی گل سفیدی ، انتشارات کوشامهر

 

Reference: M.R.G , Chiara College of Metaphysics, Kushamehr publications, 1381

 صفحه اصلی| نوشته شده توسط RSB Group در شنبه 30 آبان 1388 و ساعت 11:58 ب.ظ  پیامها

  معنی هاله و رنگهای آن

  هاله، بازتاب ماهیت واقعی ما در هر لحظه است. در اینجا لازم است منظور خود را از «ماهیت واقعی» و اینكه چرا برای كشف آن قدری تلاش لازم است، بیان كنم. در جوامع ما بر سمبولها، كلیشه‌ها، عادتها، آداب و رسوم، رفتارهای سطحی، ظاهرسازی، پیروی از دیگران و تسلیم بی قید و شرط در برابر دیگران تأكید می‌شود. تعلیم و تربیت ما، عمیقا‌ً بر پایه‌ی دیدگاهها و انتظارات افرادی است، كه سعی می‌كنند بر مردم تسلط پیدا كنند.

هنگامی كه ما همه‌ی عادتها، كلیشه‌ها، آداب و رسوم، ظاهرسازیها، و رفتارهای سطحی خود را تشخیص می‌دهیم و كنار می‌گذاریم، و كاملاً آگاه، طبیعی و آزاد می‌شویم، آنچه باقی می‌ماند ماهیت واقعی ما است. بعضی از مردم چنان به آداب و عادتهای خود چسبیده‌اند، كه كشف ماهیت واقعی‌شان اگر غیر ممكن نباشد، بسیار مشكل است. تنها راه دستیابی به یك بصیرت فوری پیرامون شخصیت این افراد، تماشای هاله آنها است، زیرا هاله ماهیت واقعی آنها را از ورای پوشش رفتارهای سطحی نشان می دهد .

به طور كلی، هر چه هاله رنگین‌تر، واضح‌تر، و روشن‌تر باشد، صاحب آن دارای شخصیتی بهتر وروحی والاتر است. همچنین هر چه پراكندگی انرژی در هاله یكنواخت‌تر باشد، آن شخص سالمتر و متعادل‌تر است. پراكندگی انرژی در هاله، می‌تواند به عنوان یك ابزار تشخیصی قوی در پزشكی مورد استفاده قرار گیرد، البته معمولاً به تجهیزات پیچیده نیز نیاز است.

هاله ما همه بدن را احاطه كرده است، اما تفسیر رنگهایی كه توضیح داده می‌شود، فقط به هاله‌ی اطراف سر مربوط است. معانی رنگهای هاله اطراف سر، كه توضیح داده می‌شود، در متون تخصصی مورد اشاره و تایید قرار گرفته است. وقتی دیدن هاله را به خوبی یاد گرفتید، می‌توانید خودتان صحت آن را با تمركز روی افكار خاص هنگام تماشای هاله خود، یا بیان افكار دیگران در هنگام مشاهده‌ی هاله آنها تحقیق كنید.

مردم معمولاً در هاله‌ی خود یك یا دو رنگ غالب دارند. این رنگها (یا جفت هاله‌ای آنها) به احتمال قوی، رنگهای مورد علاقه آنها هستند. علاوه بر رنگهای غالب، هاله، افكار، احساسات و آرزوها را هم منعكس می‌كند كه به صورت نقاط درخشان، ابرها یا شعله‌هایی، معمولاً با قدری فاصله از سر، به چشم می‌خورند. مثلاً یك برق(درخشش) نارنجی‌رنگ در هاله، نشانگر فكر یا علاقه به اِعمال قدرت و كنترل دیگران است. نارنجی به عنوان یك رنگ غالب، نشان‌دهنده قدرت و توانایی كنترل مردم است. برقهایی كه به سرعت تغییر می‌كند، نشان‌دهنده افكاری هستند كه به سرعت تغییر می‌كنند.

معنای رنگهای خالص و روشن هاله (رنگهای رنگین‌كمان؛ رنگهای روشن، درخشان و تك‌رنگ)

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ارغوانی: نشان‌دهنده‌ی افكار معنوی است. ارغوانی هرگز به صورت رنگ غالب در هاله دیده نمی‌شود، بلكه فقط به صورت ابرها یا شعله‌هایی گذرا دیده می‌شود و نشان‌دهنده‌ی افكاری واقعا‍ً معنوی است.

آبی: وجود متعادل، تحمل در زندگی، سیستم عصبی آرام، ارسال نیرو و انرژی. افرادی كه دارای رنگ غالب آبی در هاله‌ی خود هستند، افرادی آرام و متعادل هستند كه آماده‌اند حتی در غاری زندگی كنند وزنده بمانند. آنها با تحمل زیاد و قدرت بقا متولد می‌شوند. تفكر آبی، تفكری است درباره‌ی آرامش سیستم عصبی و كسب تعادل ذهنی، یا درباره‌ی بقا و تحمل شرایط سخت. هنگامی كه فرد در حال دریافت یا ارسال انرژی یا تله‌پاتی است، رنگ آبی درخشان می‌تواند هر رنگ دیگر را در هاله، تحت‌الشعاع خود قرار دهد. مثلاً ‹‹میشل‌د‌س‌ماركوئت›› مؤلف «پیشگویی تیااوبا» اغلب در سخنرانی‌هایش هاله‌ای با رنگ آبی درخشان دارد، مخصوصاً هنگامی كه به سؤالهای حاضران پاسخ می‌دهد.

سبز آبی: نشان‌دهنده‌ی كیفیت پویای زندگی، شخصیت پر‌انرژی، قدرت فرافكنی، و تحت‌تاثیر قرار دادن دیگران است. افرادی كه رنگ سبز آبی در هاله‌ی آنها غالب است، می‌توانند كارهای زیادی را همزمان انجام دهند، و قدرت سازمان‌دهی قابل توجهی دارند. این افراد وقتی مجبور باشند روی یك موضوع تمركز كنند، احساس خستگی و كسالت می‌‌كنند. مردم، عاشق رؤسایی با هاله‌های سبز آبی هستند، زیرا چنین رؤسایی به جای اینكه فقط دستور بدهند، اهدافشان را بیان می‌كنند و به این ترتیب در گروه خود بهتر نفوذ می‌كنند. تفكر سبز آبی، تفكری است پیرامون سازمان‌دهی و تاثیر بر دیگران.

سبز:آرامش، تعدیل انرژی، قدرت طبیعی شفابخشی. همه‌ی شفادهندگان ذاتی، این رنگ را در هاله‌ی خود دارند. افرادی كه رنگ سبز در هاله‌ی آنها غالب است، شفادهندگان ذاتی هستند. هر چه رنگ سبز در هاله قوی‌تر باشد، فرد، شفادهنده‌ی بهتری است. این افراد، عاشق باغبانی نیز هستند و معمولاً « دستی سبز » دارند، همه چیز برای آنها می‌روید. بودن در كنار فردی با هاله‌ی سبز و قوی، تجربه‌ای بسیار آرامش‌بخش است. تفكر سبز، نشانگر حالت آرامش و شفابخشی است.

زرد: شادی، آزادی، عدم وابستگی، پخش كردن نیروهای حیاتی. افرادی كه هاله‌ی زرد و درخشان دارند، سرشار از شادی درونی هستند، بسیار بخشنده‌اند و به هیچ چیز وابستگی ندارند. هاله‌ی زرد رنگ در اطراف سر، نشان‌دهنده‌ی تكامل بالای روحی است. این امضای یك استاد معنوی است. از كسی كه چنین هاله‌ای ندارد، انتظار تعلیمات معنوی نداشته باشید. بودا و مسیح، هاله‌های زرد رنگی در اطراف سر داشتند، كه تا بازوهایشان امتداد داشت. امروزه در روی زمین به ندرت می‌توان هاله‌ای بزرگتر از یك اینچ (5/2 سانتی‌متر) پیدا كرد. هاله‌ی زرد رنگ، نتیجه‌ی فعالیت بالای چاكرای پیشانی است(كه افراد زیادی در كلاسهای هاله می‌توانند آن را با درخشش بنفش مشاهده كنند). افراد دارای شخصیت والای معنوی، چاكرای پیشانی خود را در طول سالها فعال نگه می‌دارند، زیرا همیشه در ذهن خود افكاری عمیق و معنوی دارند. وقتی این چاكرا در حال فعالیت بالا مشاهده می‌شود هاله‌ای زرد رنگ (جفت هاله‌ای رنگ بنفش) اطراف آن پدید می‌آید كه تمام سر را احاطه می‌كند. تفكر زرد نشانگر شادمانی، رضایت و خرسندی است.

نارنجی: ترقی و تعالی اخلاقی و معنوی، جاذبه و الهام. نارنجی نشانه قدرت است، توانایی و یا تمایل به كنترل دیگران. هر‌گاه نارنجی رنگ غالب هاله می‌شود، معمولاً در كنار رنگ زرد قرار می‌گیرد و با مشاركت آن رنگ طلایی را پدید می‌آورد كه نه تنها نشانگر یك استاد معنوی است، بلكه بر یك استاد قدرتمند معنوی دلالت می‌كند، شخصی با توانایی‌های منحصر به فرد. تفكر نارنجی، تفكری است پیرامون اعمال قدرت و تمایل به كنترل دیگران.

سرخ: افكار مادی، افكاری پیرامون جسم فیزیكی. رنگ غالب قرمز در هاله، نشانگر افراد مادی‌گرا است.

صورتی(= ارغوانی+ سرخ): عشق معنوی. برای پدید آوردن صورتی روشن‌ و تمیز، باید رنگ ارغوانی(بالاترین فركانسی كه می‌بینیم) و سرخ (پایین‌ترین فركانس) را تركیب كنیم. هاله‌ی صورتی نشان می‌دهد كه شخص به تعادل كامل بین آگاهی معنوی و وجود مادی دست یافته است. تكامل یافته‌ترین افراد، نه تنها هاله‌ای زرد رنگ اطراف سر خود دارند، بلكه یك هاله‌ی بزرگ صورتی نیز دارند، كه تا مسافتی زیاد گسترش یافته است. رنگ صورتی در هاله، در روی زمین نادر است و تنها به صورت یك فكر گذرا ظاهر می‌شود، نه یك رنگ غالب در هاله.

معنی رنگهای كدر : رنگهایی كه تیره‌تر از زمینه به نظر می‌رسند و بیشتر شبیه دود هستند تا‌درخشش

قهوه‌ای: نا آرامی، آشفتگی، مادی‌گرایی، نفی معنویت.

خاكستری: افكار تیره، افسردگی، نیات مبهم، بروز جنبه تیره شخصیت.

خردلی: درد، ناراحتی، خشم.

سفید: بیماری شدید، تحریك مصنوعی (اثر داروها). چرا رنگ سفید در هاله نشانه‌ی مشكلات است؟ رنگ سفید در واقع نوعی شلوغی و بی‌نظمی رنگها است نه هارمونی مجموعه‌ای از تك رنگها، بنابراین هاله‌ی سفید نشانگر فقدان هارمونی (نا هماهنگی) در بدن و ذهن است. طبیعت كه ما قسمتی از آن هستیم، مجموعه‌ای هماهنگ است. این هماهنگی ناشی از هماهنگی مطلق و آهنگین نوسانها است، كه در فیزیك كوانتومی مدرن تا حدی توصیف شده است. چند ساعت قبل از مرگ، هاله سفید می‌شود و وضوح آن به شدت افزایش می‌یابد. توجه داشته باشید كه در اكثر فرهنگ‌ها رنگ سفید نماد مرگ است (نه رنگ سیاه)، زیرا در گذشته مردم می‌توانستند عملاً هاله‌ی سفید قبل از مرگ را ببینند. به نظر می‌رسد كه پیشینیان ما خیلی بیشتر از آنچه ما بتوانیم باور كنیم، می‌دانستند.

مآخذ: کتاب دانشکده متافیزیک کی آرا، تآلیف مهدی رحیمی گل سفیدی ، انتشارات کوشامهر

Reference: M.R.G , Chiara College of Metaphysics, Kushamehr publications, 1381صفحه اصلی| نوشته شده توسط RSB Group در شنبه 30 آبان 1388 و ساعت 11:57 ب.ظ  پیامها

  چرا باید هاله را ببینیم

  در جهان هیچ چیز غیرطبیعی وجود ندارد، مگر درك محدود ما از طبیعت. آنچه فكر می‌كنیم می‌دانیم، تنها قطره‌ای ناچیز از اقیانوس دانش است.

در گذشته‌های دور، مردم به آنچه برایشان قابل توصیف نبود احترام می‌گذاشتند و آنها را معجزه می‌نامیدند. مدتها قبل، مردم می‌توانستند هاله را ببینند. انسانهای بسیار مقدس مانند بودا، مسیح و شاگردان بلافصل آنها با هاله‌هایی طلایی در اطراف سرهایشان نقاشی می‌شدند، زیرا بعضی از هنرمندان عملاً قادر به دیدن هاله‌ها بودند. در استرالیا (كیمبرلی غربی) می‌توانید در غارها نقاشی‌های ما قبل تاریخی با قدمت هزاران سال پیش پیدا كنید، كه انسانها را با هاله‌هایی طلایی تصویر كرده‌اند.

طبیعت، همه‌ی آن چیزی را كه ما برای دیدن هاله نیاز داریم، به ما داده است. همه‌ی آنچه نیاز داریم، این است كه بدانیم چگونه از حواس و آگاهی خود استفاده كنیم. اگر تلاش نكنید، هرگز قادر به دیدن هاله نخواهید شد. وقتی خودتان چیزی را می‌بینید، دیگر لازم نیست چشم بسته به دیگری اطمینان كنید. شما خواهید دانست، و دانشتان را برای یادگیری بیشتر بكار خواهید برد. بسیاری از انسانهای بزرگ، از این موضوع گله داشته‌اند كه: ما چشم داریم، اما نمی‌بینیم. بعداً در این متن به منظور آنها پی خواهید برد.

هر كس تا حدی توانایی دیدن هاله را دارد. به جای قرار دادن این توانایی در هاله‌ای از رمز و راز، تلاش ما در این جهت است كه به همه نشان دهیم كه چشمهایشان قادر به چه كارهایی هستند. از آنجا كه همه از جمله كودكان، هاله را به یك گونه می‌بینند، ما معتقدیم، كه این توانایی بخشی از طبیعت ما است، و ارزش توجه ما را دارد.

رنگها و قدرت هاله، مخصوصاً در اطراف سر معانی خیلی مهمی در بر دارند. شما می‌توانید با مشاهده‌ی هاله‌ی یك شخص، عملاً افكار او را قبل از آنكه به زبان بیاورد ببینید، و اگر آنچه می‌بینید با سخنان او هماهنگی نداشته باشد، شما دروغ را نیز به روشنی مشاهده می‌كنید. هیچكس نمی‌تواند در حضور شما دروغ بگوید، بدون آنكه دروغش آشكار شود. هاله را نمی‌توان با دروغ و ظاهرسازی تغییر داد. هاله، سرشت و افكار واقعی ما را برای همه آشكار می‌كند.

هاله، امضای معنوی ما است. وقتی شما شخصی را با یك هالة پاك و درخشان می‌بینید، می‌توانید مطمئن باشید كه او شخصی خوب و دارای روحی والاست، حتی اگر خود او فردی فروتن باشد یا از خصوصیات خود آگاهی نداشته باشد. هنگامی كه شخصی را با هاله‌ای خاكستری یا سیاه می‌بینید می‌توانید مطمئن باشید كه او فردی با افكار ناپاك است، هر چند كه ظاهرا‌ً جذاب، خوش سخن، فرهیخته، خوش ظاهر یا خوش لباس به نظر برسد. مخصوصاً بسیار مهم است كه هالة هر استاد معنوی، پیر یا مرشد را بررسی كنید. چنین شخصی باید هاله‌ای درخشان به رنگ زرد طلایی در اطراف سرخود داشته باشد. در غیر اینصورت بهتر است شما از پیروی او دست بردارید و به راه خود بروید.

پیوستن به فرقه یا گروهی كه توسط افراد بی‌صلاحیت با هاله‌هایی نا مطلوب رهبری می‌شود، برای آگاهی شما بسیار خطرناك است. خطر كجاست؟ اگر زندگی خود را صرف پیروی از عقاید و آداب چنین گروههایی كنید، هنگامی كه نوبت به استفادة واقعی از اطلاعاتی كه در این دوران در آگاهی خود ذخیره كرده‌اید می‌رسد، ممكن است تقریباً هیچ چیز مفیدی در ذهنتان وجود نداشته باشد. در چنین موقعیتی لازم است كه همه چیز را از اول دوباره بیاموزید. اكثر رؤسای فرقه‌ای و سیاسی تنها به دو چیز فكر می‌كنند: پول و قدرت برای كنترل مردم و شما می‌توانید خودتان این را در هالة آنها ببینید؛ تصور كنید كه اگر بسیاری از مردم بتوانند هاله‌های رؤسای خود را ببینند و شروع به انتخاب آنها بر اساس هاله‌هایشان كنند، زمین چه تغییری خواهد كرد!

با بررسی هاله می‌توان اختلالات عملكرد بدن (بیماریها) را خیلی قبل از بروز علائم فیزیكی تشخیص داد. با كنترل آگاهانه‌ی هاله‌ی خود، عملاً می‌توانید خود را شفا دهید.

به هر حال بهبود جسم فیزیكی، در مقایسه با آنچه دیدن و مطالعه‌ی هاله‌ها می‌تواند در جهت ارتقای آگاهی، تكامل معنوی و افزایش دانسته‌های ما از طبیعت انجام دهد، هیچ است.

هركس هاله‌ای دارد، اما اكثر مردم روی زمین هاله‌هایی بسیار ضعیف و كدر دارند. این، پیامد مستقیم نگرش مادی گرایانه‌ی آنها در طول زندگی است، كه مانع تكامل آگاهی می‌شود و احساسات منفی از قبیل ترس، رشك و حسد را پرورش میدهد. این طرز نگرش، طبیعت واقعی انسانها را سركوب می‌كند و به این ترتیب هاله‌ی آنها هم سركوب می‌شود.

وقتی دیدن هاله را یاد می‌گیرید، خود را برای یك پرسش خیلی سخت آماده كنید: «می‌توانی به من بگویی هاله‌ی من چگونه است؟»، و همچنین موقعیت دشواری كه شما هیچ هاله‌ای نمی‌بینید یا چیزی می‌بینید كه نمی‌خواهید درباره آن صحبت كنید. یكی از بهترین پاسخهایی كه ما پیدا كرده‌ام این است: «چرا خودتان دیدن هاله را یاد نمی‌گیرید؟» و این یكی از مهمترین علت‌هایی است كه ما مشاهده‌ی هاله را به مردم یاد می‌دهیم.

اگر مردم بدانند كه هاله‌شان در معرض دید است و افراد بسیاری می‌توانند آن را ببینند، مواظب افكارشان خواهند بود و سعی خواهند كرد، هاله‌ی خود را ببینند و اصلاح كنند. بر اثر این تلاش آنها بهتر و خردمندتر خواهند شد و خواهند توانست افكار و اهداف سایرین را دریابند. اگر همه‌ی مردم بتوانند هاله‌ها را ببینند و تفسیر كنند، دنیا حتماً بسیار بهتر از آنچه هست، خواهد شد.

 

مآخذ: کتاب دانشکده متافیزیک کی آرا، تآلیف مهدی رحیمی گل سفیدی ، انتشارات کوشامهر

Reference: Dr. Motaleb Barazandeh, Chiara College of Metaphysics, Kushamehr publications, 1381صفحه اصلی| نوشته شده توسط RSB Group در شنبه 30 آبان 1388 و ساعت 11:55 ب.ظ  پیامها

  هاله یا شاهكار خلقت

میدان ظریف اطراف انسان كه مثل یك تخم مرغ انسان را در بر گرفته هاله نام دارد.این انرژی حیاتی تجلی چند بعدی انرژی درخشان كیهانی است كه كالبد فیزیكی را در بر گرفته و در آن نفوذ میكند وبه آن حیات ومعنا میبخشد.هاله در بر گیرنده آگاهی وتصویر كامل زندگی ماست. همه افكار واحساسات وآگاهی ما از آن منشا میگیرد. هاله شامل تمام تجربیات زندگی ما از لحظه تولد تا لحظه مرگ است و همچنین شامل همه خاطرات گذشته زندگی ما است كه از طریق سرنوشت (كارما)پیشاپیش معین شده است.هاله كالبد زنده وچند بعدی آگاهی ما است كه افكار واحساسات واقعی را نشان میدهدزیرا همواره به واقعیت درون ما پاسخ میدهد.در واقع وضعیت كالبد های نامرئی-لایه های هاله ای وچاكراها میتواند به واسطه تجربیات ما ونحوه پاسخ ما به آنها هر روز با روز پیش متفاوت باشد. با مشاهده رنگهای هاله میتوانیم اطلاعات مهمی در باره سلامت جسمی و عاطفی وروحی فرد كسب كنیم . رنگها باز تاب سلامت كلی هاله هستند. یك هاله سالم دارای رنگهای شفاف ودرخشان است.رنگهای كدر در هاله نشانه مشكل یا بیماری هستند محل وشدت گرفتگی و عدم كارایی انرژی میتواند شدت ومرحله بیماری را نشان دهد.رنگها همچنان بازتاب وضعیت ذهنی وعاطفی ما هستند.مثلا رنگ غالب زرد در هاله نشان دهنده تمایل به زندگی –تجربه-وتفكر است.همچنین هاله دارای هفت لایه مجزای انرژی است كه به نحو بنیادی با آنچه سیستم چاكرا مینامیم ودر طول نخاع قرار گرفته است در ارتباط است

هفت سطح هالهصفحه اصلی| نوشته شده توسط RSB Group در شنبه 30 آبان 1388 و ساعت 11:50 ب.ظ  پیامها ادامه مطلب

  دارونامه ژنریك ایران

دارونامه ژنریك ایران

 

امكان جستجو با وارد نمودن تمام یا قسمتی از نام دارو

طبقه بندی فارماكولوژیك

طبقه بندی درمانی

مصرف در بارداری

تولید كننده

روش مصرف و دوز مصرفی

موارد مصرف

عوارض مصرف / تداخل دارویی

مكانیسم اثر و طول تاثیر دارو

توجهات بالینی

توصیه به بیمار و خانواده

و...

نحوه سفارش :

برای خرید این CD می توانید مبلغ 50.000 ریال به حساب 0310220829001 در بانک صادرات (سپهر ) به نام مسلم رحیمی (شماره كارت : 6037691055193973)واریز نموده سپس تاریخ ، کد شعبه ، نام پرداخت كننده و آدرسی كه CD باید به آن پست شود را به ایمیل TYEKALL @ YAHOO.COM ارسال نمایید.صفحه اصلی| نوشته شده توسط RSB Group در پنجشنبه 28 آبان 1388 و ساعت 11:26 ب.ظ  پیامها

  كتاب : راهنمای جنسی خانمها


نویسنده: مهدی رحیمی گل سفیدی

راهنمای جنسی خانمها

ناشر: تیه كال دات كام

توضیحات:

از سری مقالات نویسنده ایرانی در ژورنالهای بین المللی

 

زبان: فارسی

حجم کتاب: 155 كیلو بایت

تعداد صفحات: 13

نوع فایل: PDF

 *** برای مطالعه این کتاب برنامه اجرا کننده آن را از این قسمت دانلود کنید.

 *** در صورت دانلود نشدن کتاب، بر روی Download راست کلیک کرده و گزینه ...Save Target As را انتخاب نمایید.صفحه اصلی| نوشته شده توسط RSB Group در شنبه 16 آبان 1388 و ساعت 04:25 ب.ظ  پیامها


 مطالب گذشته

 هاله نورانی انسان  چاکراها در هاله  چاکرای اول چاکرای دوم  چاکرای سوم  چاکرای چهارم چاکرای پنجم  چاکرای ششم چاکرای هفتم  نادی ها در هاله  سطوح هاله نورانی  کالبدهای هاله نورانی  ساختار آگاهی و کالبد نورانی  کالبد اثیری و هاله نورانی  تقویت هاله نورانی


امكانات سایت

جستجوی یك كلمه در همین صفحه:

تبلیغات


لینك باكس تبلیغاتی


آمار بازدیدها
امروز :
بازدید های امروز :
بازدید های دیروز :
كل مطالب :
كل نظرها :
كل بازدید ها :
به روایت وبگذر : به روایت پرشین استت :

وضعیت در یاهو


This Template Is Designed bY : tyekal.Com

All Rights Reserved 2006-2007 

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic